Bartkowe plany na 2022r

Szanowni Państwo!

Pragniemy z Państwa pomocą stworzyć dla naszych dzieci jeszcze więcej okazji do odkrywania własnych możliwości i do większej samodzielności. Aby rozwijać te tak ważne w codziennym życiu umiejetności, chcemy zainwestować w następujące sprzęty:

- * BIG SWITCH TWIST i Power Link 4 - pomogą naszym dzieciom uruchamiać samodzielnie i bezpiecznie m.in. takie urządzenia jak: wiatrak, radio, lampkę. Urządzenia te służą także budowaniu podstawowych kompetencji dla komunikowania się (np. wzmacniają poczucie sprawstwa, rozwijają poznawczo, zachęcają do działania),
-* krzesełka terapeutyczne (wygodna, stabilna pozycja ciała jest bazą dla aktywności wielu naszych dzieci),
-* przenośna platforma wibracyjna, która pomaga budować prawidłowe napięcie (obniżać zbyt wzmożone a wzmacniać niskie).

-w planach mamy również stworzenie Sali Doświadczania Świata – otoczenia pobudzającego zmysły dziecka, jego aktywność i motywację do poznawania otoczenia i do nawiązywania kontaktu.

Bardzo prosimy o Wasze wsparcie w postaci 1% podatku!

nr konta Stowarzyszenia DOR "Bartek" PKO BP VII P/Poznań:

Wspólnie możemy ułatwić dzieciom kolejny krok w ich rozwoju!

b1b2

b3b5